Over ons

TheNewMakers is 7 jaar geleden opgericht met als doel de bouw te disrupten. Met wat spaargeld als enige startkapitaal kon nét een 15 jaar oude CNC gekocht worden. Mét zwart-wit scherm – maar oerdegelijk. Na een paar maanden (en vele nachten) zelfscholing MS-dos en machinebouw konden de eerste bouwpakketten volautomatisch uit de machine getrokken worden. 

Om het uiteindelijke doel – de bouw disrupten – te financieren heeft TNM eerst een meubellijn ontwikkeld: Fabrikoos. Uiteraard volledig losmaakbaar, gemaakt van biobased materialen en met een heel aantrekkelijke uitstraling. 

De volledig integrale benadering: van eerste schets tot en met de CNC productie, is sindsdien alleen maar sterker geworden. Waar de meeste bouwpartijen stoppen zijn wij pas net begonnen. Elk bouwproduct dat we ontwikkelen werken we verregaand uit met datagedreven product- en procesontwikkeling. Zo weten we precies hoeveel seconden productietijd nodig is, hoeveel gram CO2 we opslaan en hoeveel cent de installaties kosten. 

Na 5 jaren organische lineaire groei heeft TNM de laatste 2 jaar de weg omhoog gevonden. Het team is sindsdien verviervoudigd. Om écht schaalbare impact te creëren gaat dat voor ons nog niet hard genoeg: daarom werken we sinds kort samen met fantastische partners die helpen in verkoop, assemblage en onderhoud van de TNM producten. 

Onze partners

Onze MACHINES

Naast ons team van gemotiveerde architecten, engineers en bouwers wordt de productie geholpen door een serie van machines.

Maak kennis met Scarlett, Dyna en Rover.

Neem contact met ons op

Contact informatie

ADRES

Benedenrijweg 186,
2987 VB Ridderkerk,
The Netherlands

CONTACT OPNEMEN

info@thenewmakers.com
085 06 06 630

Dit zijn wij

Pieter Stoutjedijk

Algemeen + Technisch Directeur

pieter@thenewmakers.com

Freek van Zeist

Operationeel + Productie Directeur

freek@thenewmakers.com

Jeroen van Veen

Head of Engineering

jeroen@thenewmakers.com

Remco Wiggers

Head of CNC Production

remco@thenewmakers.com

Martijn de Gier

Head of CNC Drawing

martijn@thenewmakers.com

Tim Castelijn

Head of Data & IT

tim@thenewmakers.com

Caroline Rosenzweig

Head of Office Coordination

caroline@thenewmakers.com

Richard Verbrugge

Head of Execution

richard@thenewmakers.com

Nadia Remmerswaal

Product Captain - FlexHouse & Uuthuuske

nadia@thenewmakers.com

Boris Janssen

Product Captain - Diamond Suites

boris@thenewmakers.com

Daniele Tanzi

Product Captain - TNM Facade

daniele@thenewmakers.com

Davine Blauwhoff

Product Captain - NOWA & Fabrikoos

davine@thenewmakers.com

Juan Ruiz

Architect

juan@thenewmakers.com

Rienk Feenstra

Process Developer

rienk@thenewmakers.com

Tim van Zwieten

Process Developer

timvanzwieten@ thenewmakers.com

Daan Nelemans

Product Developer

daan@thenewmakers.com

Margot Blom

Office Admin

Jermo van Bijsterveldt

Architecture Intern

jermo@thenewmakers.com

Mariana Georgoulopoulou

BT Intern

mariana@thenewmakers.com

Jens Slagter

BT Intern

Joost Klaassen

IPO Intern

joost@thenewmakers.com

Michelle Smits

IPO Intern

michelle@thenewmakers.com

Myrthe van Rijnsoever

IPO Intern

myrthe@thenewmakers.com

Felipe Gallardo Banez

CNC Operator

Mark van den Brun

Maker since 2016

mark@thenewmakers.com

Shaikhan Isakhil

Maker since 2020

shaikhan@thenewmakers.com

Gijs Clarenburg

Maker since 2020

Robin van der Voort

Maker since 2020

Suzanne Windau

Maker since 2020

Hans van der Meer

Maker since 2021

Jento Huybers

Maker since 2021

Joost Westerveld

Maker since 2021

Klaas Hulst

Maker since 2021

Lucas den Hollander

Maker since 2021

Nelianne de Vries

Maker since 2021

Pieter Erichhorn

Maker since 2021

Thom Hoenderop

Maker since 2021

Timon de Koning

Maker since 2021

Yves van de Boer

Maker since 2021

Onze clienten