Over ons

TheNewMakers is 7 jaar geleden opgericht met als doel de bouw te disrupten. Met wat spaargeld als enige startkapitaal kon nét een 15 jaar oude CNC gekocht worden. Mét zwart-wit scherm – maar oerdegelijk. Na een paar maanden (en vele nachten) zelfscholing MS-dos en machinebouw konden de eerste bouwpakketten volautomatisch uit de machine getrokken worden. 

Om het uiteindelijke doel – de bouw disrupten – te financieren heeft TNM eerst een meubellijn ontwikkeld: Fabrikoos. Uiteraard volledig losmaakbaar, gemaakt van biobased materialen en met een heel aantrekkelijke uitstraling. 

De volledig integrale benadering: van eerste schets tot en met de CNC productie, is sindsdien alleen maar sterker geworden. Waar de meeste bouwpartijen stoppen zijn wij pas net begonnen. Elk bouwproduct dat we ontwikkelen werken we verregaand uit met datagedreven product- en procesontwikkeling. Zo weten we precies hoeveel seconden productietijd nodig is, hoeveel gram CO2 we opslaan en hoeveel cent de installaties kosten. 

Na 5 jaren organische lineaire groei heeft TNM de laatste 2 jaar de weg omhoog gevonden. Het team is sindsdien verviervoudigd. Om écht schaalbare impact te creëren gaat dat voor ons nog niet hard genoeg: daarom werken we sinds kort samen met fantastische partners die helpen in verkoop, assemblage en onderhoud van de TNM producten. 

Onze partners

Onze MACHINES

Naast ons team van gemotiveerde architecten, engineers en bouwers wordt de productie geholpen door een serie van machines.

Maak kennis met Scarlett, Dyna en Rover.

SLUIT JE AAN BIJ ONS TEAM!

Solliciteer naar uw functie op de vacaturepagina

Marketing Talent

Ons fijne snelgroeiende team zoekt een collega waarmee we samen onze missie kunnen waarmaken!

Voorman Flexwoningen

Als Voorman ben jij de sparringspartner van de Projectleider en Hoofd Uitvoerder, waarbij je actief schakelt tussen uitvoering, projectleiding en klant. Je geeft leiding aan een assemblage team, waar je zelf op dagelijkse basis in meewerkt.

Neem contact met ons op

Contact informatie

ADRES

Benedenrijweg 186,
2987 VB Ridderkerk,
The Netherlands

CONTACT OPNEMEN

info@thenewmakers.com
085 06 06 630

Dit zijn wij

Pieter Stoutjedijk

Algemeen + Technisch Directeur

pieter@thenewmakers.com

Freek van Zeist

Operationeel + Productie Directeur

freek@thenewmakers.com

Jeroen van Veen

Head of Engineering

jeroen@thenewmakers.com

Remco Wiggers

Head of CNC Production

remco@thenewmakers.com

Richard Verbrugge

Head of Execution

richard@thenewmakers.com

Martijn de Gier

Head of CNC Drawing

martijn@thenewmakers.com

Tim Castelijn

Head of Data & IT

tim@thenewmakers.com

Caroline Rosenzweig

Head of Office Coordination

caroline@thenewmakers.com

Boris Janssen

Product Captain - Diamond Suites

boris@thenewmakers.com

Nadia Remmerswaal

Product Captain - FlexHouse & Uuthuuske

nadia@thenewmakers.com

Daniele Tanzi

Product Captain - TNM Facade

daniele@thenewmakers.com

Davine Blauwhoff

Product Captain - NOWA & Fabrikoos

davine@thenewmakers.com

Tim van Zwieten

Product Captain - Box2

timvanzwieten@ thenewmakers.com

Cindy Peeters

Office Manager

cindy@thenewmakers.com

Margot Blom

Office Administrator

margot@thenewmakers.com

Celine van Dijk

Office Administrator

celine@thenewmakers.com

Daan Nelemans

Team Captain BKT

daan@thenewmakers.com

Juan Ruiz

Architect

juan@thenewmakers.com

Rienk Feenstra

Digital Library Developer

rienk@thenewmakers.com

Michelle Smits

Digital Library Developer

michelle@thenewmakers.com

Mariana Georgoulopoulou

Building Technology Intern

Juan Cruz Rojas

Building Technology Intern

Cynthia Assenberg

Building Technology Intern

Aron Pieterse

Commercial Engineering Intern

Rijk Herremans

IPO Graduate Intern

Pieter Beenhakkers

IPO Graduate Intern

Jens Berkhout

IPO Intern

Jens Slagter

Software Intern

Felipe Gallardo Banez

CNC Operator

Mark van den Brun

Maker since 2016

mark@thenewmakers.com

Shaikhan Isakhil

Maker Since 2020

shaikhan@thenewmakers.com

Robin van der Voort

Maker since 2020

Gijs Clarenburg

Maker since 2020

Hans van der Meer

Maker since 2021

Jento Huybers

Maker since 2021

Joost Westerveld

Maker since 2021

Klaas Hulst

Maker since 2021

Lucas den Hollander

Maker since 2021

Nelianne de Vries

Maker since 2021

Pieter Erichhorn

Maker since 2021

Thom Hoenderop

Maker since 2021

Onze clienten