Over ons

TheNewMakers is 7 jaar geleden opgericht met als doel de bouw te disrupten. Met wat spaargeld als enige startkapitaal kon nét een 15 jaar oude CNC gekocht worden. Mét zwart-wit scherm – maar oerdegelijk. Na een paar maanden (en vele nachten) zelfscholing MS-dos en machinebouw konden de eerste bouwpakketten volautomatisch uit de machine getrokken worden. 

Om het uiteindelijke doel – de bouw disrupten – te financieren heeft TNM eerst een meubellijn ontwikkeld: Fabrikoos. Uiteraard volledig losmaakbaar, gemaakt van biobased materialen en met een heel aantrekkelijke uitstraling. 

De volledig integrale benadering: van eerste schets tot en met de CNC productie, is sindsdien alleen maar sterker geworden. Waar de meeste bouwpartijen stoppen zijn wij pas net begonnen. Elk bouwproduct dat we ontwikkelen werken we verregaand uit met datagedreven product- en procesontwikkeling. Zo weten we precies hoeveel seconden productietijd nodig is, hoeveel gram CO2 we opslaan en hoeveel cent de installaties kosten. 

Na 5 jaren organische lineaire groei heeft TNM de laatste 2 jaar de weg omhoog gevonden. Het team is sindsdien verviervoudigd. Om écht schaalbare impact te creëren gaat dat voor ons nog niet hard genoeg: daarom werken we sinds kort samen met fantastische partners die helpen in verkoop, assemblage en onderhoud van de TNM producten. 

Onze partners

Onze MACHINES

Naast ons team van gemotiveerde architecten, engineers en bouwers wordt de productie geholpen door een serie van machines.

Maak kennis met Scarlett, Dyna en Rover.

SLUIT JE AAN BIJ ONS TEAM!

Solliciteer naar uw functie op de vacaturepagina

Interesse in een stage bij TheNewMakers?

Neem contact met ons op

Contact informatie

ADRES

Benedenrijweg 186,
2987 VB Ridderkerk,
The Netherlands

CONTACT OPNEMEN

info@thenewmakers.com
085 06 06 630

ontmoet het team!

Vincent Borsten

Maker

Freek van Zeist

Operationeel + Productie Directeur

freek@thenewmakers.com

Tim Hakstege

Maker

Teije De Jong

Business Development Algemeen

teije@thenewmakers.com

Felipe Lopez

Building technology

Pieter Beenhakkers

CAD Tekenaar

Jonatan Vermeul

Maker

Deveron Li Puma

CNC Operator

Pieter Stoutjesdijk

Algemeen + Technisch Directeur

pieter@thenewmakers.com

open

Deze plek is nog vrij !

Solliciteer nu

Daniele Tanzi

Product Captain - TNM Architect

daniele@thenewmakers.com

Tim Castelijn

Hoofd Software

tim@thenewmakers.com

Jan Morzynski

Archi-Tech Ontwerper

jan@thenewmakers.com

Wieger Van Der Vaart

Stagiair Productontwikkeling

David Weeks

Maker

Sepp De Kreek

Maker

Gijs Clarenburg

Maker

Daniel van Houdt

Business development verhuur

daniel@thenewmakers.com

Davine Blauwhoff

Product Captain - NOWA & Fabrikoos

davine@thenewmakers.com

Patrick Mateeuwsen

Maker

Tim Kaizer

Directeur NoWa Kitchen

tim@nowakitchen.com

Matthijs Meijer van Putten

Marketing

matthijs@thenewmakers.com

open

Deze plek is nog vrij !

Solliciteer nu

Felipe Gallardo Banez

CNC Operator

Jeroen van Veen

Hoofd Engineering

jeroen@thenewmakers.com

Shaikhan Isakhil

Maker

Richard Verbrugge

Hoofd Uitvoerder

richard@thenewmakers.com

Boris Janssen

Hoofd Inkoop

boris@thenewmakers.com

Martijn de Gier

Hoofd Technisch Tekenaar

martijn@thenewmakers.com

Juan Cruz

BUILDING TECHNOLOGY

Remco Wiggers

Hoofd Productie / Kwaliteit

remco@thenewmakers.com

Fré Koerts

Werkvoorbereiding

Onze clienten